Kurumsal

Şirketimiz ve felsefemiz hakkında bilgi edinin.


HAKKIMIZDA

Şirketimiz ve felsefemiz hakkında bilgi edinin.


2002 yılından bu yana sahip olduğumuz 20+ yıllık tecrübe ve bilgi birikimimiz ile kurumsal ve şahıs müşterilerimize; web tasarım, e-ticaret çözümleri, alan adı tescili, web hosting, kiralık sunucu, ssl güvenlik sertifikası, marka tescili, google reklamları, logo tasarımı, harita kayıt hizmetleri vermekteyiz.

Çalıştığımız firmaların, ürün ve hizmetlerinin hedef kitlelerine daha verimli ve hızlı ulaşmasını sağlayan profesyonel çözümler sunuyoruz. Müşterilerimizin isteklerini dinliyor ve işletmeye özgü çözümler ile işletmenin imajı ile bağdaşan bütünsel tasarımlar geliştiriyoruz. Çalışmalarımızda her zaman güncel trendleri takip ediyor, en yeni ve en güvenilir teknolojileri kullanıyoruz.

Öncelikli amacımız %100 müşteri memnuniyetidir.

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınızdaki tüm soru ve sorunları dinliyor, çözüm üretiyoruz.


Neden web sitesi yaptırmalıyım?

Günümüzde herşeyin mobilize olması ile birlikte artık herkes bilgisayar, tablet ve her zaman yanlarında olan akıllı...Web sitem mobil uyumlu olacak mı?

Sitede bulunan tüm içerikler, gelen ziyaretçinin ekran çözünürlüğüne göre şekillenebilen, esnek bir yapıya...Web sitem kaç günde hazır olur?

Site logosu, renk skalasının belirlenmesi, materyallerin temini ve son donelerin (logo, imajlar ve diğer...Web sitemi kendim yönetebilecek miyim?

Hazırladığımız web sitelerinde içerik yönetim sistemleri mevcuttur. Böylelikle kullanıcı web sitesi...


Web sitem Google'da ilk sayfada çıkacak mı?

Web sitenizin google’da üst sıralarda çıkarmanın iki yolu vardır. Birincisi Google Adwords yani ücretli...


Web sitem için nasıl teklif alabilirim?

Hizmetlerimiz hakkında teklif almak için, bizlere +90 212 260 52 62 nolu telefon numaramızdan ulaşabilir...Müşteri Yorumları

Müşterilerimizin hakkımızdaki düşencelerini önemsiyoruz.