Hakkımızda

Şirketimiz ve felsefemiz hakkında bilgi edinin.

Trendax Yazılım Hizmetleri olarak 2002 yılından bu yana sahip olduğumuz 20 yıllık tecrübe ve bilgi birikimimiz ile kurumsal ve şahıs müşterilerimize; web tasarım, e-ticaret, grafik tasarım, seo danışmanlığı, google adwords, fotoğraf & video çekimi, sosyal medya danışmanlığı hizmetleri vermekteyiz.

Çalıştığımız firmaların, ürün ve hizmetlerinin hedef kitlelerine daha verimli ve hızlı ulaşmasını sağlayan profesyonel çözümler sunuyoruz.

Müşterilerimizin isteklerini dinliyor ve işletmeye özgü çözümler ile işletmenin imajı ile bağdaşan bütünsel tasarımlar geliştiriyoruz. Çalışmalarımızda her zaman güncel trendleri takip ediyor, en yeni ve en güvenilir teknolojileri kullanıyoruz.

Öncelikli amacımız %100 müşteri memnuniyetidir.

GÜVEN

Doğruluk ve dürüstlük değerlerimizle tüm paydaşlarımıza güven veririz.


GİZLİLİK

Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve paydaşlarımızın özel bilgilerinin korunmasına özen gösteririz.


SORUMLULUK

Güvence, istihdam ve adil yaklaşımla çalışanlarımızın gelişimine katkı sağlarız.


SÜREKLİ İYİLEŞTİRME

Çevre ve toplum değerlerini sürekli göz önünde bulundurarak ürün ve hizmetlerimizi sürekli geliştiririz.


BEKLENTİLERİ KARŞILAMA

Tedarikçilerimizin, çalışanlarımızın, paydaşların ihtiyaç ve beklentilerini Yönetim Sistemi süreçleri ile uyumlu şekilde karşılanmasını sağlarız.


RİSK TEMELLİ YAKLAŞIM

Tüm faaliyetlerimizde etkileşim içinde olan hususlara risk temelli yaklaşımla, amaçlanan hedeflere ulaşmasını güvence altına alırız.


VİZYONUMUZ

İçinde bulunduğu tüm iş alanlarında örnek bir kuruluş olmak üzere üstün performans göstermek, Türkiye’nin ve firmanın adını dünyaya daha çok duyurmak, insan hayatına ve doğaya saygılı olmaktır.


MİSYONUMUZ

Rakipleriyle rekabet ederken en hızlı, en güvenilir, en doğru ve en ekonomik çözümleri sunmak; çevresine, müşterilerine ve çalışanlarına ayrıcalıklı değerler katıp insanlığın yaşam kalitesini arttırmak ve iş hacmini sürekli geliştirerek, ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.