Sıkça Sorulan Sorular

Aklınızdaki tüm soru ve sorunları dinliyor, çözüm üretiyoruz.

Sizden Gelen Soruları Yanıtladık

Aklınızdaki tüm soru ve sorunlarınızı dinliyor, çözüm üretiyoruz.

Neden web sitesi yaptırmalıyım?
Günümüzde her şeyin mobilize olması ile birlikte artık herkes bilgisayar, tablet ve her zaman yanlarında olan akıllı telefon aracılığı ile kesintisiz olarak interneti kullanmakta ve hayatlarının her anını internet ile geçirmektedirler. Tabii ki gün geçtikçe büyümekte olan ve artık devasa hale gelmiş bu pazardaki potansiyel müşterileri firmaların göz ardı etmesi beklenemez.
Web tasarım yaptırmak için ayrıca alan adı, hosting, SSL güvenlik sertifikası mı almam gerekiyor?
Hayır, alan adı, hosting ve SSL güvenlik sertifikası almanıza gerek yok, size vereceğimiz tekliflerin hepsinde bu servisler fiyata dahildir. Daha önceden alan adı aldıysanız o isim üzerine kurulum gerçekleştirilebilir. Web Tasarımına dahil olan hizmetlerimiz; kurumsal mail adresleri (info@alanadiniz.com), alan adı (www.alanadiz.com), hosting, ssl güvenlik sertifikası, yolladığınız tüm içeriklerin siteye eklenmesi, ücretsiz güncelleştirmeler. İsteğe bağlı ücretli olarak Grafik Tasarımı hizmetide vermekteyiz.
Web sitem mobil uyumlu olacak mı?
Sitede bulunan tüm içerikler, gelen ziyaretçinin ekran çözünürlüğüne göre şekillenebilen, esnek bir yapıya sahiptir. Bu sayede tüm mobil cihazlar ile yüzde yüz uyumluluk sağlanır.
Web sitemi kendim yönetebilecek miyim?
Hazırladığımız web sitelerinde içerik yönetim sistemleri mevcuttur. Böylelikle kullanıcı web sitesi üzerinde istediği zaman bize ihtiyaç duymadan güncelleme yapabilmektedir. Eğer müşterimiz web sitesi ile ilgili güncellemeleri bizim takip etmemizi istiyorsa; yine yazdığımız bu yönetim paneli aracılığı ile web sitesindeki gerekli güncellemeleri biz de yapabiliyoruz.
Web sitem Google'da ilk sayfada çıkacak mı?
Web sitenizin google’da üst sıralarda çıkarmanın iki yolu vardır. Birincisi Google Adwords yani ücretli reklamlardır. ikincisi ise Seo Çalışması doğal yollardan google’ın sitenizi sevmesidir. Google Adwords Reklamları ve Seo Optimizasyonu için hizmetlerimiz sayfasından detaylı bilgi alabilirsiniz.
Web sitem kaç günde hazır olur?
Site logosu, renk skalasının belirlenmesi, materyallerin temini ve son donelerin (logo, imajlar ve diğer materyaller dahil) gönderimi yapıldıktan sonra 3 ila 5 gün arasında tamamlanır. Bu süreç dahada erken tamamlanabilir, projeden projeye süreçler farklılık gösterebilir.
Web sitesi yaptırmadan önce neler hazırlamalıyım?
Bizden herhangi bir hizmet almadan önce, bu hizmete neden ihtiyaç duyduğunuzu ve gerekliliğinin olup olmadığını düşünebilirsiniz. Gerekli görüyorsanız, bizimle fikirlerinizi paylaşın, ne yapabileceğimizi gelin birlikte düşünelim. Sizlere yardım edeceğimizden hiç şüpheniz olmasın.
Nasıl teklif alabilirim?
Hizmetlerimiz hakkında teklif almak için, bizlere +90 533 271 36 38 nolu telefon numaramızdan ulaşabilir, info@trendax.com.tr e-posta adresimize e-posta gönderebilir, +90 533 271 36 38 WhatsApp Business hattımıza mesaj gönderebilir veya İletişim sayfası bölümündeki, iletişim formunu doldurarak, taleplerinizi içeren bir mesaj göndermeniz halinde, fiyat teklifi çalışmanız hazırlanıp en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır.